ערכים - יהדות וסמינרים
  סניפי ערכים בארץ ובעולם סניפי ערכים בארץ ובעולם  
תרומות אודותינו צור קשר שאלות ביהדות סדרות לוח אירועים תמונות מאמרים הרצאות דף הבית

דבר המנכ``ל

ארגון 'ערכים' הוא ארגון ללא כוונות רווח, שמטרתו העמקת הזהות היהודית וקירוב רחוקים בכל שכבות הציבור. הארגון אינו קשור לגוף פוליטי כלשהו, והוא ממומן על ידי תורמים פרטיים הרואים בקירוב רחוקים שליחות עליונה. ארגון 'ערכים' נוסד בשנת תש"מ (1980), ומאז הוא פועל להפצת היהדות ברחבי הארץ והעולם. במהלך שנים אלו נגע הארגון בלבם של למעלה מחצי מליון יהודים בכ-35 מדינות על פני חמש יבשות. ייחודיות 'ערכים' מתבטאת בכך שהארגון מציע לציבור המתעניינים תהליך התקרבות מובנה, שיטתי וברמה אינטלקטואלית גבוהה. פעילות הקירוב אינה פעילות חד פעמית, אלא תהליך הדרגתי שבו מציעים לציבור מערך שלם של תכניות המותאמות לתחומי ההתעניינות האישיים שלו ולשלבי התקרבותו ליהדות.

 

פעילות הארגון

בארגון 'ערכים' מאמינים בהשפעה החיובית והמקרבת שבהדברות משותפת עם הציבור הכללי ובמתן אפשרות להיכרות אישית עם העולם הדתי. לפיכך, הארגון מציע לציבור המתעניינים להשתתף בסמינרים שבהם ניתנת להם ההזדמנות להכיר את "הצד השני" פנים אל פנים ולהעלות שאלות נוקבות במסגרת דו-שיח אישי, כן ואמיתי.

כמו כן, מציע ארגון 'ערכים' תכניות מגוונות נוספות במסגרת הרצאות, חוגי בית, סדנאות ומדרשיות. כל תכנית מוסיפה נדבך ייחודי מבחינת תכני היהדות הנמסרים בה. באופן זה מצליח ארגון 'ערכים' לקרב קהלי יעד שונים ולאפשר להם להכיר את שורשיהם ואת זהותם היהודית. הפעילות נעשית מתוך בחירה חופשית של המשתתפים.

המרצים